facebook

O nas Wypożyczalnia samochodów i przyczep w Łodzi

Wycieczka z rodziną? Wypad ze znajomymi? Podróż w interesach? Przeprowadzka, a może właśnie popsuło Ci się auto? - czekamy na Ciebie !

Nowopowstała wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych, przyczep i lawet Skomi w Łodzi - jest dostepna dla Ciebie 24h/7, zawsze, gdy zaistnieje potrzeba wynajmu pojazdu. 

Nie wiesz, jakie auto wypożyczyć? - określ cel a nasz pracownik zrobi to dla Ciebie.

Marka, klasa, wielkość, pojemność bagażnika - w naszej ofercie posiadamy bogactwo wyboru aut na każdą okazję, zawsze w najkorzystniejszej cenie.

Konkurencyjne ceny, rabaty, karty stałego klienta, przejrzysta umowa i regulamin, a także dowolne formy płatności to coś, co wyrożnia nas na tle konkurencji.

Gwarantujemy rzetelność informacji, komfort i czystość we wszystkich pojazdach, co sprawi, że odwiedzisz naszą wypożyczalnię Skomi na ul.Parkowej 8 w Łodzi, jeszcze nie jeden raz.

Zależy Ci na bezpiecznym przewozie towarów - lawety i przyczepy z prezentowanej oferty, są nowe, niezawodne i co najważniejsze resorowane. Ty musisz jedynie pamiętać, żeby je załadować.

Najcenniejszy jest czas i wygoda, dlatego na terenie Łodzi pracownicy wypożyczalni Skomi podstawią wybrany przez Ciebie samochód  i odbiorą go w wybranym przez Ciebie miejscu.

Dbając o bezpieczeństwo Twoje, Twojej rodziny, pracowników i przewożonych towarów, zasiadając za kierownicami auta z naszej wypożyczani Skomi, zostajesz objęty pakietem ubezpieczeń i assistance, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Co nas wyróżnia:

  • prosty wynajem aut
  • minimum formalności (Dowód osobisty, Prawo jazdy, 1 telefon lub kliknięcie)
  • samochód możesz wypożyczyć bez wychodzenia z domu bądź firmy
  • wiarygodność i zaufanie, brak ukrytych kosztów i opłat, podajemy ceny brutto,
  • bogactwo wyposażenia dodatkowego: atestowany fotelik, nawigacja, inne
  • nasza siedziba znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Łodzi
Card image cap

Samochody osobowe

W naszej ofercie znajdą Państwo samochody osobowe, posiadające różne wyposażenie. Z pewnością dopasujemy pojazd do Twoich potrzeb.

Card image cap

Samochody dostawcze

Dzięki nam przewieziesz też duże rzeczy, czy to przeprowadzka czy remont. Zawsze jesteśmy tam gdzie tego oczekujesz.

Card image cap

Przyczepy

Super alternatywą dla samochodów dostawczych jest przyczepa. Wybór zależy od Ciebie i Twoich możliwości.

Card image cap

Lawety

Potrzebujesz transportu dla swoich czterech kółek? Nie martw się też posiadamy takie rozwiązania w swojej ofercie.

Opinie Skomi Klienci o nas

Skomi

Czas to rzecz nie do odzyskania , dlatego na terenie Łodzi nasi pracownicy podstawią wybrany przez Ciebie samochód i odbiorą go w wybranym przez Ciebie miejscu.

Nasza flota