facebook

Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy

Zachowaj ciągłość posiadania auta

Obecnie nie tylko osoby prowadzące działalność gospodarczą mają prawo do uzyskaniu samochodu zastępczego z OC sprawcy. Również osoby prywatne mają obecnie dostęp do tej opcji. W praktyce jednak uzyskanie wynajmu z OC sprawcy może nie okazać się zbyt łatwe, ponieważ ubezpieczyciel sprawcy może czekać bardzo długo z wypłaceniem stawki za wynajem!

Na szczęście pojawiła się świetna propozycja, jeśli chodzi o samochody zastępcze z OC sprawcy. Wypożyczalnia Skomi Rent a Car w Łodzi oferuje wynajem z OC sprawcy zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Skorzystanie z usług Skomi Rent a Car jest jedną z najlepszych opcji dla osób i firm, które padły ofiarą wypadków i potrzebują samochodu zastępczego z OC sprawcy, ponieważ dzięki nam nie muszą Państwo kontaktować się z towarzystwem sprawcy i mają Państwo możliwość wynajęcia auta za darmo. Dzięki temu wynajem z OC sprawcy staje się o wiele prostszy!

Osoby i firmy potrzebujące samochodu zastępczego z OC sprawcy mają u nas dostęp do bardzo różnorodnej floty samochodów, z których każdy jest czysty, nowy i całkowicie sprawny.

Oferujemy szeroką ofertę, jeśli chodzi o wynajem z OC sprawcy – można u nas bowiem zdecydować się na wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy.

Wynajem z OC sprawcy jeszcze nigdy nie był tak prosty!

By dokonać u nas wynajmu z OC sprawcy, wystarczy zwrócić się do nas telefonicznie lub wypełnić formularz, podając:

  • Dokładną datę powstania szkody
  • Markę, rok produkcji oraz model uszkodzonego pojazdu,
  • Informacje czy na miejscu zdarzenia była obecna policja, ewentualnie czy było spisane oświadczenie
  • Nazwę towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy,

Możemy zagwarantować sprawne załatwienie sprawy, dzięki czemu będą Państwo bardzo szybko zacząć cieszyć się samochodem zastępczego z OC sprawcy, który spełni Państwa oczekiwania.

Dzięki oferowanemu przez nas darmowemu wynajmowi z OC sprawcy nie znajdą się w Państwo nagle w sytuacji, w której zabraknie auta.

 

Card image cap

Wynajem krótkoterminowy

To okres od 1 do 30 dni na który możesz wynająć samochód.

Więcej
Card image cap

Wynajem średnioterminowy

To okres od 1 do 12 miesięcy na który możesz wynająć samochód.

Więcej
Card image cap

Wynajem długoterminowy

To wynajem samochodu powyżej 12 miesięcy.

Więcej
Card image cap

Dodatkowe wyposażenie

Posiadamy dodatkowe wyposażenie do naszych pojazdów. Zależenie od Twoich potrzeb.

Więcej
Skomi

Czas to rzecz nie do odzyskania , dlatego na terenie Łodzi nasi pracownicy podstawią wybrany przez Ciebie samochód i odbiorą go w wybranym przez Ciebie miejscu.

Nasza flota